Ruksak Transporter Backpack PINK

Ruksak Transporter Backpack PINK

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

Ruksak do fitka? Ruksak na cesty? vďaka Transporter Backpack môžete mať oboje! Do ruksaku si môžete dať aj svoj laptop (17 "), má zvlášť priehradku na vaše oblečenie, priehradka na šejker s vaším proteínom či vodou je na boku. A veľa ďalších šikovných priehradiek na vaše drobnosti.

  • Cena: 89,90 € s DPH

Výrobca: Fitmark

Podrobný popis produktu:

Ruksak do fitka? Ruksak na cesty? Vďaka Transporter Backpack môžete mať oboje! Do ruksaku si môžete dať aj svoj laptop (17 "), má zvlášť priehradku na vaše oblečenie, priehradka na šejker s vaším proteínom či vodou je na boku. A veľa ďalších šikovných priehradiek na vaše drobnosti.

Transporter Backpack obsahuje the box SM (kde jsou dve plastové krabičky na jedlo) - tento box sa dá vybrať a použit samostatne.

Materiál: 1000D Polyester

Rozměry: 43,8 cm x 31,7 cm x 25,4 cm

Kapacita: 35,4 l

Balenie obsahuje: The BOX SM, ktorý obsahuje 2 vysoko tesniace boxy na jedlo (BPA free) a dva vysoko kvalitne chladiace gély (TSA testované). Obsahuje tiež tašku s nápisom Fitmark na špinavé prádlo.

Starostlivosť: Ruksak očistite vlhkou handrou podľa potreby. Perte iba v rukách. Nepoužívajte žiadne čistiace prostriedky ani bielidla. Udržujte materiál suchý.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlasenie

Táto stránka používa cookies. Viac info