Štýlová termo taška na jedlo the Core

Štýlová termo taška na jedlo the Core

Hodnotenie produktu: 4.88/5 (8x)

Vaše hodnotenie:

Potrebujete si rýchlo zorganizovať jednotlivé chody aby ste si uľahčili svoj život? Predstavujeme vám the Core: revolučný organizátor potravín, ktorý sa hodí práve do vášho rušného života. Je to ľahký, prenosný, s pevným popruhom z nylonu. Teraz si už viete ľahko zorganizovať svoje jedlo vďaka 3 veľkým tesniacim krabičkám, 2 chladiacim gélom (schválené TSA), a krabičkou na vitamíny alebo proteín. K dispozícii sú vonkajšie vrecká pre vašu športovú fľašu alebo šejker, vrecko na zips pre vaše kľúče, peňaženku a mobilný telefón vo vrchnej časti. K dispozícii je úzke vrecko v zadnej časti tašky na diár alebo notebook, zároveň sa v tejto časti nachádza aj popruh na uchytenie tašky cez batožinovú rukoväť, aby vám taška nezavadzala keď cestujete. The Core vám uľahčuje prípravu do práce alebo do fitka a pritom budete mať zdravé jedlo k dispozícii počas celého dňa.

  • Cena: 59,99 € s DPH

Výrobca: Fitmark

Posledný kus

Podrobný popis produktu:

Skvelý dizajn. Materiály najvyššej kvality. Inovatívne funkcie. Ľahká, prenosná z pevného polyesterového nylonu. Pevný  odnímateľný popruh. Teraz si už ľahko zorganizujete svoje jedlo.

The Core obsahuje:

- 3 veľké krabičky Fitmark na jedlo - objem 1000 ml

- 2 chladiace gély

- krabička na vaše vitamíny alebo proteín

- dve veľké postranné vrecká, do ktorých sa vám zmestí váš šejker s proteínovým nápojom alebo proteínová tyčinka.

Rozmery: 25,4 cm x 16,51 cm x 25,4 cm

Objem tašky: 10,65 litra

Celková váha tašky vrátane príslušnestva: 1,18 kg

Materiál: Vodeoodlný polyester-nylon 1000D s vložkou z polyesteru 150D a rastrovou potlačou

Starostlivosť o tašku: Tašku vyčistite vlhkou handričkou podľa potreby. Perte iba v rukách. Nepoužívajte žiadne čistiace prostriedky ani bielidlá. Udržujte materiál suchý.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlasenie

Táto stránka používa cookies. Viac info